SIRIX Venture

Turnkey Çözümü ile

Broker Kuruluşunuzu Başlatın

Aracı Kurumlar İçin Broker Hizmet ve Yazılım Çözümlerinin Hepsi Bir Pakette

iş Ortaklarımız

Sirix white label mobile trading platform

Platformu

Kurumsal ve perakende müşteriler için gelişmiş risk yönetimi ve fiyatlandırma tasarımıyla güçlü bir işlem platformu. Sirix sayesinde aracı kurumlar, müşterilerine başarılı olabilmeleri için gereken işlem deneyimini sunabilirler.

Sirix white label mobile trading platform

Teknoloji Sağlayıcısı Ödüllerimiz

SOCIAL

Sirix Sosyal, aracı kurumların ve yatırımcıların bağlantıda kalmasını sağlayan güçlü bir sosyal medya platformudur. Sirix Sosyal sayesinde aracı kurumlar, canlı ve etkileşimli bir yatırımcı topluluğu oluşturabilir ve aynı zamanda onlara en güncel piyasa haberleri ve trendlerle ilgili bilgileri sağlayabilir.

BROKER

SIRIX Broker, aracı kurumlar için özel olarak tasarlanmış, işletmelerini verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyan son teknoloji bir platformdur. Bu yenilikçi sistem şunları sunar:

Kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı özellik yelpazesiyle SIRIX Broker, aracı kurumların işlemlerinin kontrolünü ele almalarına; sorunsuz ve verimli bir işlem deneyimi sunmalarına olanak sağlar.

Kendi Markanız ile SIRIX'e Bugün Başlayın

SIRIX White Label ile kendi markanız altında hızlı bir şekilde broker platformu oluşturmak isteyen aracı kurumlar için mükemmel bir çözümdür. Tam özellikli aracı kurum altyapımız sayesinde, aracı kurumlar müşterilerine, kendi tercihlerine ve zevklerine uygun markalı ve tamamen özelleştirilebilir bir deneyim sunabilirler.